no-img
دنیای طرح

تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل - دنیای طرح - پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل


دنیای طرح
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PPT
تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
ppt
دی 7, 1400
2/66 مگابایت
24 اسلاید
۱۰,۰۰۰ تومان

تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل


تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل

تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل

ساختمان رودولف دانشگاه ییل

ساختمان رودولف دانشگاه ییل که به دانشکده هنر و معماری ییل شهرت دارد. یکی از مطرح‌ترین نمونه‌های معماری بروتالیسم در جهان است.

تاریخچه دانشکده هنر و معماری ییل

دانشکده هنر و معماری ییل. به عنوان یکی از نخستین آثار ساخته شده به سبک بروتالیسم. در سال ۱۹۶۲ میلادی به دست معمار مدرنیست مشهور. پل رودولف. در شهر نیوهون ایالت کنتیکت طراحی و اجرا شده است.

این ساختمان که به عنوان یکی از مهم‌ترین آثار .پل رودولف. شناخته می‌شود. در سال‌های اخیر شاهد بازسازی گسترده‌. و نیز توسعه‌ای بوده است. که به منظور تامین فضای مورد نیاز برای بخش‌های مختلف دپارتمان تاریخ هنر این دانشکده صورت گرفته است.

تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل

معماری دانشکده هنر و معماری ییل

دانشکده هنر و معماری ییل. به عنوان یکی از برجسته‌ترین آثار .پل رودولف. به سبک بروتالیسم ساخته شده است.

این ساختمان که یکی از نخستین بناهای ساخته شده به .سبک بروتالیسم. در ایالات متحده امریکا نیز به شمار می‌رود. شاهد استفاده از بتن درجا در تمامی بخش‌های داخلی و خارجی آن بوده است. به طوری که حتی پارتیشن‌های داخلی این ساختمان نیز با استفاده از بتن در جا ساخته شده‌اند.

تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل

بازسازی و طرح توسعه دانشکده معماری و هنر دانشگاه ییل

ساختمان .۱۰,۶۰۰ متری. دانشکده هنر و معماری ییل که با استفاده از بتن درجا ساخته شده است. ۳۷ سطح مختلف در قالب ۹ ‌طبقه‌ داشت. با این حال طی مطالعه‌ای در سال ۱۹۹۶ میلادی. تصمیم به بازسازی نمای داخلی. و خارجی. دانشکده و نیز افزودن ۷ سطح جدید به منظور تامین فضاهای مورد نیاز  دپارتمان تاریخ هنر نظیر کلاس‌های درس. کتابخانه. اتاق‌های سمینار. دفاتر اداری و کافه‌ای عمومی گرفته شد.

طراحی

یکی از نکات قابل توجه در طراحی بخش‌های جدید ساختمان دانشکده هنر و معماری ییل. کسب .سطح نقره‌ای استاندارد. LEED (نوعی سیستم امتیازدهی در ایالات متحده آمریکا. به منظور ارزیابی معیارهای معماری پایدار). به واسطه طراحی ویژه آن به شمار می‌رود.

ادامه مطلب در پاورپوینت…

عناوین اصلی و سرفصل‌های پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل:

  • تحلیل
  • تصاویر
  • ساخت
  • طرح و سازه
  • معمار
  • معماری

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل، به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دنیای طرح و در قالب ۲۴ اسلاید پاورپوینت تهیه شده است. و هم اکنون در اختیار شما کاربران عزیز قرار دارد. شما با دانلود فوری این پاورپوینت. یکی از بهترین منابعی جهت مطالعه دانشکده هنر و معماری ییل را در دست خواهید داشت. که می‌تواند به عنوان یک پروژه دانشجویی فوق‌العاده نیز مورد استفاده قرار بگیرد. لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.موضوعات :
معماری جهان

درباره نویسنده

admin 512 نوشته در دنیای طرح دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *