no-img
دنیای طرح

موزه فورس وورث آندو - دنیای طرح - پاورپوینت تحلیل موزه فورس وورث آندو


دنیای طرح
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PPT
موزه فورس وورث آندو
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
ppt
شهریور 16, 1400
3/08 مگابایت
33 اسلاید
۱۰,۰۰۰ تومان

موزه فورس وورث آندو


موزه فورس وورث آندو

تادائو آندو

آندو یک معمار ژاپنی است. که به گونه ای از معماری که با نام معماری ناحیه گرایی نامیده شده نائل گشت. آندو زندگی پر ماجرا و جالبی دارد. اشتغال به عنوان یک راننده کامیون در سالهایی از زندگی اش و همچنین قهرمان بوکس بودن بخشی از آن است.

موزه مدرن هنر فورس وورث

طرح

آندو در طراحی هایش از بتون به صورت اکسپوز و روباز استفاده میکند. او همچنین به دلیل شیوه و سرمشق خاص خود که در برگیرنده مصالح ژاپنی و روح آن همچنین عملکرد و روح فضا و ایجاد آن از طریق زیبایی شناختی سبک مدرن و بین المللی شهرت دارد.

معماری

معماری آندو، معماری «نفی و انکار» است. فضاهای یگانه انگار او نیز حاصل همین نفی است. در حقیقت، او جامعه‌ی مدرن و جهانی بودن را نفی می کند. از نظر اجتماعی، نفی به معنای حمایت از استقلال شخصی و رهایی از یکنواختی مدرن می باشد.

موزه مدرن هنر فورس وورث

آثار آندو

خانه های روکو

کلیسای روی آب

کلیسای نور

موزه سانتوری

موزه چوب

میکاتا- گان

غرفه ی ژاپن ، اکسپو

گالری تایمز- ژاپن ۱۹۸۴

موزه ی هنرهای مدرن فورت ورث

هتل جزیره هاواجی

کلیسای روکو- ژاپن

موزه وورث

ایده:

ایجاد یک رابطه ی بهینه بین ساختمان جدید و بنای کیمبال از این رو بر آن شدند محیطی روستایی بیافرینند. موزه متشکل از چند مکعب مستطیل است که بصورت پلانی ال شکل ترکیب شده وبدین ترتیب یک استخر بازتابنده را دربرمی گیرد. با تکه تکه شدن ساختمان مجموعه ای از احجام مکعب مستطیلی نمایش داده می شود این همان راهکار لویی کان برای موزه هنری کیمبل است. آندو سعی داشته به اثر ارزشمند مجاور پاسخی مثبت بدهد.

موزه مدرن هنر فورس وورث

دیوارهای سایت

وظیفه به تاخیر انداختن درک ساختمان توسط مخاطب را دارند. راه ها ومسیرهای پیاده متعدد به داخل و اطراف ساختمان بازدیدکنندگان را به مشاهده معماری از زوایای مختلف با پرسپکتیوهای غنی دعوت می کند.

عناوین اصلی و سرفصل‌های پاورپوینت تحلیل موزه مدرن هنر فورس وورث آندو:

  • معرفی بنا
  • معرفی معمار
  • تحلیل بنا
  • تصاویر بنا
  • مصالح
  • موقعیت بنا
  • ساخت بنا
  • طرح و سازه
  • کاربری بنا

تحلیل موزه مدرن هنر فورس وورث آندو، به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دنیای طرح و در قالب ۳۳ اسلاید پاورپوینت تهیه شده است و هم اکنون در اختیار شما کاربران عزیز قرار دارد. شما با خرید و دانلود فوری این پاورپوینت، یکی از بهترین منابعی جهت مطالعه موزه مدرن هنر فورس وورث آندو را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک پروژه دانشجویی فوق‌العاده نیز مورد استفاده قرار بگیرد. لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.موضوعات :
معماری جهان

درباره نویسنده

admin 512 نوشته در دنیای طرح دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *