no-img
دنیای طرح

تحلیل برج آلتون مشهد - دنیای طرح - پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد


دنیای طرح
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PPT
تحلیل برج آلتون مشهد
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
ppt
بهمن 5, 1400
2/06 مگابایت
21 اسلاید
۱۰,۰۰۰ تومان

تحلیل برج آلتون مشهد


تحلیل برج آلتون مشهد

تحلیل برج آلتون مشهد

برج آلتون مشهد

برج آلتون مشهد به عنوان بزرگترین مجتمع تجاری این شهر. به سبب برخورداری از ویژگی‌های خاص خود. در زمره بهترین برج‌های تجاری ساخته شده در کشور قرار دارد.

معرفی برج آلتون مشهد

برج تجاری آلتون مشهد بلندمرتبه‌ترین سازه ساخته شده در پایتخت مذهبی جهان با مالکیت و مدیریت بخش خصوصی و با کاربری اداری، تجاری و پارکینگ است که ویژگی‌های منحصر به فردش آن را از بسیاری از سازه‌های برجسته ساخته شده در پایتخت نیز مجزا می‌کند.

تحلیل برج آلتون مشهد

مساحت

این برج با زیربنایی معادل ۳۱ هزار متر مربع. در زمینی به مساحت ۱۷۲۴ متر مربع. طراحی و ساخته شپده است. برج آلتون مشهد در ۲۰ طبقه و طی ۳۶ ماه ساخته شده است. و گشایش آن به تیرماه سال ۱۳۸۸ باز می‌گردد.

سازه

سازه مجتمع تجاری آلتون مشهد از نوع اسکلت بتنی. و حاصل بیش از ۲۵ هزار متر مکعب بتن‌ریزی است. که آن را هم‌ردیف سازه‌های عظیم ساخته شده در پایتخت دانست.

کاربری

این برج به سبب ماهیت تجاری خود. تنها سه طبقه فوقانی‌اش. به واحدهای اداری اختصاص دارد. و سایر طبقات در تصرف واحدهای تجاری و پارکینگ عمومی آن است. پارکنیگ برج آلتون مشهد با ظرفیت ۶۰۰ دستگاه خودرو. بزرگترین پارکینگ طبقاتی این شهر است.

پارکینگ برج آلتون مشهد

علاوه بر این. پارکینگ برج آلتون مشهد با ۸۰ متر ارتفاع. عنوان بلندترین پارکینگ طبقاتی کشور را نیز یدک می‌کشد. برج آلتون مشهد به سبب بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا در کنار نیروی متخصص کارکشته. توانسته است. موفق به کسب عنوان‌هایی نظیر برترین برج تجاری چندمنظوره کشور در سال ۹۰. و نیز برترین سازه بتنی کشور در سال ۸۸. شود.

تحلیل برج آلتون مشهد

معماری برج آلتون مشهد

برج آلتون مشهد علیرغم ترند یک دهه‌ای معماری کشور مبنی بر بازگشت به معماری اصیل ایرانی و بهره‌گیری از المان‌ها و عناصر اصلی آن. با بهره‌گیری از معماری مدرن غرب طراحی. و ساخته شده است. که مانع از تبدیل آن به یکی از آثار برجسته معماری کشور می‌کند.

ادامه مطلب در پاورپوینت…

عناوین اصلی و سرفصل‌های پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد:

  • تحلیل
  • تصاویر
  • ساخت
  • طرح و سازه
  • معمار
  • معماری و…

پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد، به طور اختصاصی. توسط فروشگاه معماری دنیای طرح و در قالب ۲۱ اسلاید پاورپوینت تهیه شده است. و هم اکنون در اختیار شما کاربران عزیز قرار دارد. شما با دانلود فوری این پاورپوینت. یکی از بهترین منابعی جهت مطالعه باغ برج آلتون مشهد را در دست خواهید داشت. که می‌تواند به عنوان یک پروژه دانشجویی فوق‌العاده نیز مورد استفاده قرار بگیرد. لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.موضوعات :
معماری ایران

درباره نویسنده

admin 512 نوشته در دنیای طرح دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *